Valamarov Maro u posjeti vrtiću „Radost II“ i jaslicama Područnog vrtića Kaštelir

Mjesec prosinac pun je iznenađenja i darivanja. Tako je neposredno dan uoči dolaska Sv. Nikole  Valamarova maskota Maro svojom  posjetom i prigodnim poklonima razveselila djecu Dječjeg vrtića „Radost II“ u Poreču i jaslica u Kašteliru.

Valamar je, naime, u sklopu humanitarne akcije Veliko srce Valamara donirao novčana sredstva za poboljšanje uvjeta boravka djece jasličke dobi u podružnici Kaštelir i djece vrtićke dobi u podružnici Poreč. Jaslice u Kašteliru su već uređene, a u tijeku je i nabava opreme za dvorište dječjeg vrtića u Poreču, što će povećati kvalitetu boravka djece na otvorenom.

Predstavnike Valamara  je dočekala ravnateljica vrtića Divna Radola, a u Kašteliru se pridružio i općinski načelnik Enio Jugovac.

Djeca vrtića zahvalila su uz pjesmu i ples kojem ni Maro nije mogao odoljeti, a poklonili su i likovni uradak sa svojim autoportretima.