Dokumentacija za upise 2022./2023.

Poštovani roditelji,

za upis novoprimljene djece u Dječji vrtić „Radost“ Poreč-Parenzo za pedagošku 2022./2023. godinu potrebno je potpisivanje i dostavljanje dokumentacije u vrtić.

Stručni suradnici vrtića nazvat će vas i obavijestiti o terminu (dan i sat) predaje dokumentacije.

Dokumentacija koju je potrebno ispuniti je: ugovor u dva primjerka, inicijalni upitnik, izjava o dovođenju i odvođenju djeteta i privola za obradu osobnih podataka u jednom primjerku. Dokumentacija u privitku.

Svu ispunjenu i potpisanu dokumentaciju od strane oba roditelja treba donijeti u vrtić – ulica Rade Končara 7, Poreč. Prema mogućnostima doći s djetetom.

Roditelji koji nisu u mogućnosti isprintati dokumentaciju, u radno vrijeme vrtića istu mogu preuzeti u vrtiću, Rade Končara 7.

Unaprijed zahvaljujemo!

Dokumentacija:

UGOVOR 2022.-2023.

IZJAVA  2022.-2023.

PRIVOLA ZA OBRADU OSOBNIH PODATAKA 2022. 2023.

INICIJALNI UPITNIK za upis djece u jaslice

INICIJALNI UPITNIK za upis djece u vrtić