Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in H:\root\home\ecomputing2-001\www\VrticRadostPorec\wp-content\plugins\seo-ultimate\modules\class.su-module.php on line 1195
BITNA ZADAĆA VRTIĆA “RADOST” U OVOJ PEDAGOŠKOJ GODINI | Dječji vrtić Radost Poreč

BITNA ZADAĆA VRTIĆA “RADOST” U OVOJ PEDAGOŠKOJ GODINI

Naš vrtić ove pedagoške godine 2016./2017., potaknut cjelokupnim društvenim interesima za fizičkim aktivnostima od najranije dobi osmislio je i provodi projekat u sklopu bitne zadaće vrtića “HODITI I ZDRAVI BITI”. Cilj je da od najranije dobi života potičemo usvajanja navika za kretanjem, hodanjem i vježbanjem. Tjelesne aktivnosti provodimo uz pravilne modele i tehnike za učenje i unapređenje cjelokupnog psihofizičkog razvoja.

hoditi-i-zdravi-biti